Z gauče nic nezměníte. Běžte k volbám!

Jako bych Vás všechny teď slyšel – v duchu se mi vysmíváte a říkáte si, že vhozením obálky s volebním lístkem do plastové urny u nás sotva co změníte. Co když je ale právě Váš hlas tím, který bude při sčítání výsledků voleb chybět? Ano, možná budete tento příspěvek brát jako další valení klínů do hlavy, ale vlastně – proč ne. Kdyby tento blog nahlodal jen jednoho z Vás, aby přeci jen k volbám šel, splnil svůj účel.

Nenechte za sebe mluvit ostatní

Pokud se Vám něco nelíbí, je třeba, abyste to dali najevo. Když zůstanete sedět doma a připojíte se k mlčící nespokojené většině, ostatní to u voleb řeknou za Vás. Třeba ale věří něčemu, co vy absolutně odsuzujete. Nenechte je vyhrát a běžte si prosadit svou. Minimálně pro svůj dobrý pocit.

Jste spokojení?

Je to tak snadné. Jste šťastní? Ano? Pak dělejte dál, to, co děláte, věřte tomu, čemu věříte a stůjte si za svým. Že Vás něco trápí, jste nespokojení a nešťastní? Na to existuje jen jeden lék. Změna. A kdy jste naposledy něco změnili? Nebo se alespoň pokusili ke změně přispět? Vím, že je těžké vystoupit z davu, který se utápí ve skepsi. „Jít volit? Ani omylem. Vždyť není koho, je to samá verbeš!“. Zkuste pro tentokrát nebýt zachmuřenou ovcí dokola omílající negativní mantry.  Běžte vyjádřit svůj názor. Běžte k volbám! Děkuji.

Ekonomika: Začarovaný kruh, ze kterého se nelze vymanit?

19.9.2013 Když pročítám novinové plátky, nestane se snad, že bych uvnitř neobjevil minimálně jeden článek o zvyšující se nezaměstnanosti. více...

Škaryd: Děkuji všem za podporu

21.10.2012 Vážení voliči a přátelé, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat více...