Tomáš Škaryd zahájil senátorskou kampaň

Tomáš Škaryd oficiálně zahájil sobotním dnem boj o senátorské křeslo. Senátorskou kampaň ve volebním obvodě č. 44. Chrudim zahájil na své 44 narozeniny a zaměří ji na regionálně i celorepublikově problematická témata. Jedním z nich bude například podpora malých a středních podnikatelů. „Díky rozvoji menších regionálních podniků se mohou vytvořit pracovní pozice pro lidi v blízkosti jejich bydliště. Došlo by tak k zamezení odlivu obyvatelstva z venkova do velkých měst a mnohdy i ze samotného kraje nebo republiky. Snížením nezaměstnanosti by se jednoznačně posílila ekonomika státu,“ uvedl Tomáš Škaryd, kandidát na senátora za ČSSD.

V obecném náhledu se bude nynější člen Rady Kraje Vysočina držet nosných témat ČSSD. Avšak v některých případech se podle jeho slov nepatrně od osnovy odkloní, v závislosti na specifika svěřeného obvodu, který je zvláštní právě vysokým počtem malých vesnic. Jako senátor by se rád postaral o celkový rozvoj měst a obcí se zaměřením na rodiny s dětmi a také na seniory, kteří se v poslední době dostávají kvůli reformám nynější vlády do nemalých problémů. „Chci dodržet a naplnit celorepublikové téma ČSSD a lidem přinést spravedlivé reformy. Doufám, že čtyři čtyřky mi přinesou v tomto boji štěstí,“ uzavřel Tomáš Škaryd.

Ekonomika: Začarovaný kruh, ze kterého se nelze vymanit?

19.9.2013 Když pročítám novinové plátky, nestane se snad, že bych uvnitř neobjevil minimálně jeden článek o zvyšující se nezaměstnanosti. více...

Škaryd: Děkuji všem za podporu

21.10.2012 Vážení voliči a přátelé, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat více...