Poděkování Tomáše Škaryda

Vážení spoluobčané,

již za několik hodin se otevřou volební místnosti a začne rozhodující druhé kolo senátních voleb. Ještě jednou mi dovolte poděkovat Vám za podporu a Vaše hlasy, které mi umožnily postoupit do druhého kola a daly šanci bojovat o to, abych mohl náš volební obvod zastupovat v Senátu Parlamentu ČR. Nesmírně si Vaší podpory vážím a věřím, že pokud budou tyto volby pro nás vítězné, Vaši důvěru rozhodně nezklamu.

Postup do druhého kola senátních voleb mě těší o to víc, že konkurence v 1. kole byla opravdu velká a voliči mohli vybírat z velkého množství kandidátů. Každý z nich kandidoval v naději, že bude našemu obvodu prospěšný a prosadí zájmy, které v současnosti nejvíce tíží naše obyvatele. Věřte, že tito kandidáti a jejich volební programy mi nebyli pouze konkurencí, ale také inspirací.

Dovolte mi požádat Vás ještě jednou o podporu a Váš hlas v druhém kole senátních voleb. Pomozte mi prosím Vašimi hlasy k vítězství a společně pak začneme řešit problémy, které náš volební obvod trápí.

Tomáš Škaryd

kandidát na senátora

Ekonomika: Začarovaný kruh, ze kterého se nelze vymanit?

19.9.2013 Když pročítám novinové plátky, nestane se snad, že bych uvnitř neobjevil minimálně jeden článek o zvyšující se nezaměstnanosti. více...

Škaryd: Děkuji všem za podporu

21.10.2012 Vážení voliči a přátelé, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat více...