Lídr ODS Ota Benc veřejně lže

Lídr občanských demokratů Ota Benc se do mě lživě opřel ohledně přidělování dotací. Snažil jsem se mu při osobním rozhovoru vysvětlit, že člověk, který veřejně lže a zkresluje fakta, by neměl v jakémkoli smyslu skloňovat mé jméno. Lídr na modrého hejtmana se potýká s nedostatkem nosných témat kampaně, jeho argumenty se nezakládají na realitě, a proto se snaží opřít o smyšlené kauzy a sprostě mě urážet.

Ale chápu, proč to pan Benc dělá. Občanští demokraté udělali hrubou chybu, když oznámili při zahájení své volební kampaně, výši svého rozpočtu na krajské volby v Kraji Vysočina. Částka by údajně neměla překročit 500 tisíc korun.

Každý, kdo umí trochu počítat, ví, že jen náklady na propagační materiály už nyní uváděnou částku minimálně dvakrát překročily a to nemluvím o dalších výdajích na reklamu. Jen billboardy, výlepy, drahé noviny a další věci stály ODS mnohonásobně více.

Proto pokud výše zmiňovanou částku oficiálně ODS nepřekročí, je nutné se ptát, kdo z kmotrů ODS tuto kampaň zase platí? Možná ti, kteří tu čtyři roky před ČSSD vládli a rozdělovali zakázky svým známým v nemocnicích nebo při stavebních pracích. Nebo na to už pan Benc zapomněl?

 

Ekonomika: Začarovaný kruh, ze kterého se nelze vymanit?

19.9.2013 Když pročítám novinové plátky, nestane se snad, že bych uvnitř neobjevil minimálně jeden článek o zvyšující se nezaměstnanosti. více...

Škaryd: Děkuji všem za podporu

21.10.2012 Vážení voliči a přátelé, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat více...